KategoritË

OFERTA SPECIALE

OFERTA DITORE

PRODUKTET E FUNDIT

NGA BLOG-u

Lajme të ndryshme nga ne

Aloe Vera, bima çudibërëse me veti të shumta kuruese

Për të lehtësuar djegiet e lehta por dhe për pastrim, vetitë e aloe verës janë me vërtetë shumë. E... read more

5 arsye përse po ju krijohen rrudha (që nuk kanë lidhje me moshën)

Rrudhat në pjesën e syve, vijat gjatë buzëqeshjes dhe rrathët që krijohen në qafë duken të gjitha si pjesë... read more

BIOTINA, sekreti i rinisë: Vitamina “zot” për flokët, thonjtë dhe lëkurën

Biotina është një vitaminë që tretet në ujë. Po ashtu, është e njohur si vitaminë-B (Vitaminë B7), vitaminë H, apo... read more

Shërbime

ndaj klientit.

Siguria

e pagesës.

Kthime

të produkteve.

Posta Falas

mbi 50 euro porosi.

You've just added this product to the cart: